Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WOŚP w Subkowach

15 stycznia 2018

14 stycznia 2018 roku, w Domu Kultury w Subkowach odbył się 26 finał WOŚP. Był to dzień pełen emocji i pozytywnych wrażeń. Najpierw ruszyli wolontariusze, którzy kwestowali na ulicach Subków zbierając datki do puszek. Natomiast od godziny 16:00 bawiliśmy się wspólnie  z mieszkańcami w sali Domu Kultury, gdzie dalej trwała zbiórka na tegoroczny cel WOŚP, jakim jest wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.  Łączna kwota, jaką udało się zebrać w Subkowach podczas tego dnia, to rekordowa suma 8 418,60 zł!  Do puszek trafiło 4 814,00 zł i 10  . Podczas licytacji zebrano kwotę 2 180,00 zł, Wielkoorkiestrowy Sklepik zebrał 686,30 zł, a Kawiarenka 738,30 zł.

Czytaj więcej o: WOŚP w Subkowach

Cud na Wisłą w Małej Słońcy

15 stycznia 2018

Podczas XXVI Finału WOŚP w Zespole Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy – miejscowości położonej nad Wisłą, byliśmy świadkami orkiestrowego cudu. Mówimy o cudzie dlatego, że podczas licytacji orkiestrowej udało się sprzedać 60 przedmiotów w ciągu jednej godziny. Każda minuta licytacji warta była ok. 90 zł, gdyż gorączka licytacyjna przyniosła kwotę 5 tys. 529 zł. Na ten rekordowy wynik złożyło się wielkie zaangażowanie i hojność licytujących.

Czytaj więcej o: Cud na Wisłą w Małej Słońcy

Serdeczne wyrazy współczucia

12 stycznia 2018

Z wielkim smutkiem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

 

Pana Gerarda Kalkowskiego

 

 

Rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia

składa

Wójt Gminy Subkowy z pracownikami Urzędu Gminy

Informacja dla dla hodowców zwierząt gospodarskich

12 stycznia 2018

Przekazujemy do informacji pismo Powiatowego Lekarza Weterynarii dla hodowców zwierząt gospodarskich.

Mała Słońca jak zwykle zagra głośno w Finale WOŚP

12 stycznia 2018

15-sto osobowa grupa wolontariuszy kwestować będzie we wsiach: Gorzędziej, Mała Słońca, Wielka Słońca, Rybaki, Mały Garc i Małe Subkowy.

Na imprezę finałową zapraszamy do ZKPiP w Małej Słońcy 14 stycznia o godz. 16.00. W programie występy taneczne naszych uczniów, a także jasełka w wykonaniu klasy II. Przewidziany jest także występ wokalny naszej gwiazdy pani Marty Tomczyńskiej oraz instrumentalno – wokalny koncert rodzeństwa Nikoli i Jakuba Wiśniewskich.

Po programie artystycznym rozpocznie się gorączka licytacyjna. Pod młotek trafią gadżety i kubki orkiestrowe. Nie zabraknie też prac uczniów oraz ciekawych przedmiotów takich jak: obrazy, zegary, kalendarze, pluszaki.

Oczywiście, jak zwykle imprezę kończyć będzie słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników finału. Panie z KGW w Małej Słońcy już zadeklarowały upieczenie dziesięciu ciast. Zapraszamy więc serdecznie na XXVI Finał WOŚP do naszej szkoły i włączenie się do wspólnej zabawy.

Do końca stycznia należy złożyć oświadczenie o obrocie alkoholem za rok 2017

10 stycznia 2018

 

Przypominamy wszystkim przedsiębiorcom, że do końca stycznia należy złożyć oświadczenie o obrocie alkoholem za rok 2017. Oświadczenie, o którym mowa, jest podstawą do obliczenia opłaty za posiadanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

Wzór oświadczenia znajduje się w załączniku.

 

Warsztaty tworzenia biżuterii

10 stycznia 2018

DK

WOŚP - zapraszamy

10 stycznia 2018

WOŚP

Ogłoszenie o przetargu

9 stycznia 2018

 Wójt Gminy Subkowy

ogłasza drugie przetargi ustne, nieograniczone

na sprzedaż nieruchomości  stanowiących własność gminy Subkowy, przeznaczonych  w  miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe:

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o przetargu

9 stycznia 2018

Wójt Gminy Subkowy

ogłasza drugie przetargi ustne, nieograniczone

na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy Subkowy, przeznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe:

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o przetargu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-12-16
Data publikacji:2015-12-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:109564