Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kociewski Festiwal Kulinarny "PEŁNA GRAPA"

Kociewskie Forum Kobiet wraz z partnerami: Powiatem Tczewskim, Gminą Subkowy i Domem Kultury w Subkowach zaprasza na „Kociewski Festiwal Kulinarny - Pełna Grapa”.

Wydarzenie odbędzie się dnia 21 sierpnia 2021 roku w godzinach od 15:00-18:00 na placu rekreacyjnym przy boisku Orlik w Subkowach (ul. Józefa Wybickiego).

Jest to nowe wydarzenie w powiecie tczewskim i niecodzienne święto kuchni kociewskiej. Tego popołudnia królować będzie znane warzywo SELER.

Uroczystość ma charakter imprezy kulturowo-promocyjnej połączonej z elementami naukowymi, konkursem kulinarnym „Selerowa zapiekanka”, widowiskowym pokazem kulinarnym połączonym z degustacją, wielotematycznymi warsztatami kulinarnymi dla chętnych pt.: „Pichcimy po kociewsku”, warsztatami dla dzieci „Figurki z selera” i występami zespołu Kociewie Retro. Będą też lokalni wystawcy z tradycyjną żywnością, rękodziełem, haftem, pamiątkami z Kociewia i ręcznie malowaną porcelaną.

Zwieńczeniem sierpniowej soboty będzie koncert zespołu „Zdążyć przed Północą”.

Banery/Logo