Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Głosujmy na KGW

Miło Nam poinformować, że przedstawiciele Gminy Subkowy zostali nominowani do tytułu Koło Gospodyń Wiejskich Roku w tegorocznej edycji akcji Mistrzowie Agro – największego plebiscytu wiejskiego i rolniczego w Polsce, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Dziennik Bałtycki" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskały koła gospodyń wiejskich KGW w Brzuścach, KGW w Radostowie. Serdecznie zachęcam do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro. Głosowanie rozpocznie się 13.10.2021r. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.dziennikbaltycki.pl/agro

Ważne informacje i terminy

  • Głosowanie rozpocznie się w środę, 13 października.
  • Powiatowy etap głosowania w kategoriach Sołtys Roku i KGW Roku będzie trwać do czwartku, 4 listopada do godz. 21:00, a finał wojewódzki w tych kategoriach rozpocznie się w poniedziałek, 8 listopada.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale oraz w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zakończy się w poniedziałek, 15 listopada.
  • Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu .
  • Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w środę, 17 listopada i potrwa do wtorku 23 listopada do godz. 21.

Banery/Logo