Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Zima 2021 Gmina Subkowy

Umowa na „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach”

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach” mająca na celu wzrost aktywności obszaru dla mieszkańców i turystów oraz rozwój niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej  na dz. nr 190/13 w Subkowach, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”przyznanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Wstęga Kociewie” w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Przewidywany wynik operacji: poprawa warunków rekreacyjnych na terenie gminy poprzez zaspokojenie potrzeb wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Gminie Subkowy na operację pn „Stworzenie nowego ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego w Subkowach” została przeznaczona pomoc finansowa w wysokości 139 986,00 zł.

W ramach realizacji zadania zostanie rozbudowany budynek dla obsługi terenu boiska sportowego oraz zostaną zamontowane piłkochwyty za bramkami i  w obrębie kortu do tenisa ziemnego.

Banery/Logo