Skocz po dobrą zabawę już w sobotę .....

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 maja 2019

Gniew z przytupem rozpoczyna nowy sezon turystyczny. Już w najbliższą sobotę, 11 maja mamy dla Państwa dwie ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Miłośnicy rowerów będą mogli podziwiać zmagania Quark Bikes. Dla fanów deskorolek Zakład Produkcji Kruszyw przygotował piknik z mnóstwem atrakcji, czyli otwarcie sezonu na gniewskim skateparku.

 

Otwarcie skateparku

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich fanów deskorolki i dobrej zabawy na tegoroczne otwarcie sezonu na gniewskim skateparku z Zakładem Produkcji Kruszyw. W programie konkurs SKATE oraz piknik miejski i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Startujemy 11 maja o godz. 14.00 na skateparku Weber SKOK przy Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie.

I Gniewski Maraton MTB

 Już w tę sobotę, 11 maja wszystkich aktywnych zapraszamy na pierwszą edycję Quark Bikes Gniewskiego Maratonu MTB, który odbędzie się w Brodach Pomorskich. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00. Start i meta znajdują się koło leśniczówki w Brodach Pomorskich. W zależności od doświadczenia uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach i na dwóch różnych dystansach. Wśród rowerzystów rozlosowana zostanie nagroda specjalna, jaką jest rower Quark K6 19.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-05-08
Data publikacji:2019-05-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Justyna
Liczba odwiedzin:375