Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja o wynikach konsultacji

17 października 2017

 

INFORMACJA

o wynikach konsultacji dla projektu uchwały Rady Gminy Subkowy w sprawie uchwalenia rocznego Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok

 

Wójt Gminy Subkowy informuje, że poddał konsultacjom społecznym projekt uchwały w sprawie uchwalenia rocznego Programu współpracy gminy Subkowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok. Formularz uwag do projektu uchwały można było pobrać ze strony www.subkowy.pl, www.bip.subkowy.pl oraz w Urzędzie Gminy w Subkowach. W terminie konsultacji tj. od dnia 19 września do 12 października 2017 r. wpłynęły uwagi do projektu uchwały zgłoszone przez Fundację Pokolenia z siedzibą w Janiszewku. Wszystkie uwagi zostały rozpatrzone. Poniżej przedstawia się treść zgłoszonych uwag oraz stanowisko w zakresie ich uwzględnienia.

Czytaj więcej o: Informacja o wynikach konsultacji

Spotkanie informacyjne w Malborku: "Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"​

16 października 2017
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne w Malborku: "Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"​

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017

Szanowni Państwo  Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty

Z okazji jutrzejszego święta Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wiele radości z osiągnięć w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za codzienny trud, wrażliwość i zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia.  Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory.

Mirosław Murzydło

Wójt Gminy Subkowy

Śniadanie biznesowe dla kobiet

12 października 2017

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Panie do udziału w Śniadaniu Biznesowym dla Kobiet.

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Dlatego też, organizując to spotkanie chcemy zaprosić Kobiety do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych a jednocześnie refleksji nad tym jak można zadbać o siebie i o swoje zdrowie przy degustacji kuchni oferowanej przez restaurację.

Spotkanie to wspiera kampanię na rzecz profilaktyki raka piersi
„Oddaj stanik do
re-(cyc)lingu

Data i miejsce spotkania: 20 październik 2017r, godz. 11:00 Restauracja PARAFKA, ul. Moniuszki 3, 82-200 Nowa Wieś/Malbork

Wszystkie zainteresowane Panie udziałem w spotkaniu bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 19.10.2017r.

Organizator:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. e-mail: office@parr.slupsk.pl, www.parr.slupsk.pl tel. 059 841 28 92

do pobrania:

--

ANKIETA dotycząca etyki pracowników Urzędu Gminy w Subkowach dla mieszkańców gminy i klientów Urzędu

12 października 2017

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem Kodeksu etyki pracowników w Urzędzie Gminy w Subkowach zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Informujemy, że wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe. Zachęcamy jednak do podzielenia się z nami uwagami, które pozwolą poprawić jakość świadczonych usług. Ankieta uruchamia się po kliknięciu przycisku poniżej lub przycisku znajdującego się po prawej stronie na witrynie głównej naszej gminy (do 15 grudnia 2017).

Ankieta etyka

Ostrzeżenie Meteorologiczne

12 października 2017

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje  Ostrzeżenie Meteorologiczne Nr  79  sporządzone przez  Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW-PIB Oddział w Gdyni

 Silny wiatr

 Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

 OSTRZEŻENIE Nr 79

 Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr

 Obszar: województwo pomorskie - subregion nadmorski

 Ważność: od godz. 13:00 dnia 12.10.2017 do godz. 13:00 dnia 13.10.2017

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z zachodu. W gminach nadmorskich okresami średnia prędkość wiatru od 40 km/h do 60 km/h a porywy do 100 km/h. W piątek wiatr skręci na północno-zachodni.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

Konkurs Rodzinny "Nasz wspólny karmik"

12 października 2017
Przejdź do - Konkurs Rodzinny "Nasz wspólny karmik"

Zapraszamy do udziału w Konkursie Rodzinnym "Nasz wspólny karmik".

Zapraszamy na spotkanie

10 października 2017

Zapraszamy wszystkich rolników, hodowców zwierząt i posiadaczy drobiu przyzagrodowego na spotkania zaplanowane w dniach:

13.10.2017 – gm. Subkowy ( 10.00 UG Subkowy);

16.10.2017 – gm. Morzeszczyn (10.00 UG Morzeszczyn);

18.10.2017r. gm. Gniew (10.00 UG Gniew);

19.10.2017 – gm. Tczew (10.00 świetlica wiejska Gniszewo);

25.10.2017 – gm. Pelplin (10.00 świetlica Pomyje).

w zał. plakat

Kociewska bania bohaterką "VIII Sympozjum Kulinarnego - O jeściu na Kociewiu"

9 października 2017
Przejdź do - Kociewska bania bohaterką "VIII Sympozjum Kulinarnego - O jeściu na Kociewiu"

W minioną sobotę 7 października 2017 roku w Domu Kultury w Subkowach odbyła się dyniowa uczta połączona z kuchnią myśliwską - VIII Sympozjum Kulinarne  "O jeściu na Kociewiu". Uroczystość zorganizowało Kociewskie Forum Kobiet w partnerstwie z Gminą Subkowy, Domem Kultury w Subkowach, Powiatem Tczewskim, Lokalną Organizacją Turystyczną w Tczewie, Zespołem Szkół Ekonomicznych w Tczewie, Polskim Związkiem Łowieckim Zarząd Okręgowy w Gdańsku, Kołem Łowieckim Szarak w Tczewie, Wojewódzkim Związkiem Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Gdańsku, Kołem Gospodyń Wiejskich z Brzuśc. Wydarzenie dofinansował Powiat Tczewski.

Patronat honorowy: Mirosław Murzydło Wójt Gminy Subkowy

Czytaj więcej o: Kociewska bania bohaterką "VIII Sympozjum Kulinarnego - O jeściu na Kociewiu"

Azymut - praca

4 października 2017

Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 realizuje projekt „Aktywizacja zawodowo osób pozostających bez pracy".

Celem projektu jest podniesienie zdolności do zatrudnienia osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Starogardzie Gdańskim, Tczewie i Wejherowie poprzez nabycie kwalifikacji zawodowych oraz/lub nabycie umiejętności praktycznych i doświadczenia zawodowego w wyniku udziału w stażach.

Więcej informacji...

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-12-16
Data publikacji:2015-12-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:92359