Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Witaj.
Strona Urzędu Gminy w Subkowach

Artykuły

 • Zaproszenie

  Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Starosta Tczewski zapraszają na wydarzenie pn.: „Dzień Otwarty – Pomorskie bez smogu”.

  Wydarzenie to skierowane jest do mieszkańców powiatu zobligowanych uchwałami antysmogowymi do wymiany urządzeń grzewczych na ekologiczne źródła ciepła i ma na celu umożliwienie mieszkańcom spotkania z przedstawicielami samorządu terytorialnego, z ekspertami i doradcami energetycznymi oraz pracownikami instytucji oferujących wsparcie finansowe konieczne do zrealizowania inwestycji. 

  Program wydarzenia przewiduje m.in. krótkie prezentacje nt. Uchwał Antysmogowych – przyczyn i skutków ich uchwalenia oraz dostępnych programów oferujących mieszkańcom powiatu i jednostkom samorządu terytorialnego wsparcie finansowe w realizacji inwestycji, w tym Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021- 2027, Pomorski Fundusz Antysmogowy, Czyste Powietrze i Ciepłe Mieszkanie.
  Dzień Otwarty odbędzie się 24 czerwca 2024r. w godz.  10 00 – 13 00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie (ul. Grunwaldzka 1, 83-110 Tczew). 

  W załączeniu agenda oraz plakat. 

   

  Czytaj Więcej o: Zaproszenie
 • Drodzy Uczniowie Klas Ósmych,

  Stoicie teraz na ważnym zakręcie życiowej drogi. Przed Wami trzy dni ciężkich egzaminów. Życzymy Wam, aby nadchodzące egzaminy były dla Was nie tyle wyzwaniem, co potwierdzeniem zdobytej wiedzy i umiejętności. Niech każde pytanie, które na nich napotkacie, przypomni Wam o wszystkich godzinach ciężkiej pracy i dedykacji, które przyniosą efekty w postaci świetnych wyników.

   

  Czytaj Więcej o: Drodzy Uczniowie Klas Ósmych,
 • I Sesja Inauguracyjna Rady Gminy Subkowy IX kadencji

  We wtorek 7 maja 2024 roku na sali narad Urzędu Gminy w Subkowach  odbyła się uroczysta I sesja inauguracyjna Rady Gminy IX kadencji, podczas której Mirosław Murzydło ponownie został zaprzysiężony na Wójta Gminy Subkowy. Podczas sesji ślubowanie złożyli również Radni Rady Gminy Subkowy IX kadencji.

  Obrady Rady Gminy w Subkowach otworzył Adam Pelcer, najstarszy spośród radnych obecnej kadencji.

  Radni spośród swojego grona wskazali kandydatów na przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Podczas tajnego głosowania radni zdecydowali, że Rafał Cichocki będzie Przewodniczącym Rady Gminy w Subkowach, a Dominik Szupryczyński -  jako jego zastępcą.

  Więcej na: https://bip.ugsubkowy.nv.pl/m,1496,ix-kadencja-2024-2029.html

  Czytaj Więcej o: I Sesja Inauguracyjna Rady Gminy Subkowy IX kadencji

Banery/Logo