Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Szkoła w Subkowach

Krajobraz

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian,

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian

Wiosna - Gmina Subkowy

Aktualności

Artykuły

 • Odbiór odpadów

  Gmina Subkowy uprzejmie informuje właścicieli nieruchomości o obowiązku wystawiania pojemników i worków z odpadami w dniu odbioru przed posesję. Odpady pozostawione na terenie posesji oraz zgromadzone w nieprzeznaczonych do tego pojemnikach, workach lub pozostawione luzem, nie będą odbierane.

   

  Czytaj Więcej o: Odbiór odpadów
 • Nowa stawka za odpady

  Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Subkowy Nr XXX/212/21 z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz stawki tej opłaty (Dz. U. Woj. Pom. z 2021 r., poz. 5014) opłaty od 1 lutego 2022 r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynosi w przypadku nieruchomości zamieszkałej: 30 zł od osoby za miesiąc.

  Aby obliczyć właściwą wysokość opłaty, należy odpowiednią stawkę pomnożyć przez liczbę osób zamieszkujących nieruchomość lub lokal.

  Ustala się ulgę za kompostownik w wysokości 3 zł miesięcznie od mieszkańca zamieszkującego nieruchomość jednorodzinną. Ulga nie dotyczy nieruchomości wielorodzinnych.

  Ważne: osoby, które chcą skorzystać z ulgi, muszą złożyć nową deklarację.

  Nową deklarację muszą złożyć też osoby, które dotychczas zbierały odpady wyłącznie w sposób zmieszany.

   

  W przypadku nieruchomości użyteczności publicznej oraz części niemieszkalnej nieruchomości mieszanych ustala się stawkę za opłatę w wysokości:

  1)za pojemnik 120 litrów ? 18,00 zł;

  2)za pojemnik 240 litrów ? 36,00 zł;

  4)za pojemnik 1100 litrów ? 165,00 zł.

  Czytaj Więcej o: Nowa stawka za odpady

Banery/Logo