Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Krajobraz

Szkoła w Subkowach

Krajobraz

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian,

Wiosna - Gmina Subkowy, bocian

Wiosna - Gmina Subkowy

Urząd Statystyczny w Gdańsku

Artykuły

 • Badanie ankietowe

  W związku z planowaną realizacją badań ankietowych GUS przesyła komunikat. Komunikat ten zawiera podstawowe informacje o badaniach, a także numer telefonu pozwalający zweryfikować tożsamość ankietera Urzędu Statystycznego w Gdańsku.

  Czytaj Więcej o: Badanie ankietowe
 • Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

  Szanowni Państwo,

  do 28 czerwca 2024 r. na terenie całej Polski jest prowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

  Celem badania jest uzyskanie informacji o pogłowiu świń oraz produkcji żywca wieprzowego w danym okresie sprawozdawczym oraz o kwartalnych cenach zakupu i dzierżawy ziemi rolnej. Dane zebrane w badaniu pozwolą na określenie zmian w gospodarstwie rolnym. Badaniem objęte są gospodarstwa rolne osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej prowadzące chów/hodowlę świń.

  Czytaj Więcej o: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)
 • Publikacja

  Szanowni Państwo,

  11 kwietnia br. ukazała się publikacja pn. Rewitalizacja w gminach w latach 2020-2022, która przedstawia dane na temat rewitalizacji w sferze społecznej, przestrzennej, technicznej, gospodarczej i środowiskowej.

  W publikacji GUS można znaleźć istotne dane na temat wyprowadzania obszarów zdegradowanych ze stanu kryzysowego. Rewitalizacja jest wielokierunkowym procesem, który obejmuje działania w różnych strefach.

  Czytaj Więcej o: Publikacja
 • Badanie dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

  Szanowni Państwo,

  od 2 do 22 kwietnia 2024 r. na terenie całej Polski, Główny Urząd Statystyczny prowadzi w wylosowanych mieszkaniach, badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Badanie realizowane jest przede wszystkim telefonicznie.

  Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach (prywatnych lub służbowych) członków gospodarstw domowych w I kwartale 2024 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

   

  Szczegóły dotyczące ww. badania statystycznego znajdują się w załączniku  oraz na stronie badań ankietowych: badania-ankietowe.stat.gov.pl

  Czytaj Więcej o: Badanie dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Banery/Logo