Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół w gminie Subkowy.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników. Dzięki Państwa umiejętnościom stają się Oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka.  To piękne  i zarazem odpowiedzialne zadanie.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.

Jacek Lisewski                                                                 Mirosław Murzydło

           Przewodniczący Rady Gminy Subkowy                                Wójt Gminy Subkowy

Banery/Logo