Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kurs ?Wsparcie ukraińskich imigrantów w Pomorskim? 

Nasza szkoła ? Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Starogardzie Gdańskim prowadzi nabór na kurs zawodowych składający się z 3-ch modułów  pod tytułem: ?Wsparcie  ukraińskich imigrantów w Pomorskim?  w ramach działania 14.01 Integracja imigrantów Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego   na lata 2014- 2020.

Kurs skierowany jest do osób pochodzących z Ukrainy, uchodźców, którzy przybyli do Polski po 24.02.2022 r.  Udział jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo koszty dojazdu do szkoły będą refundowane (w całości lub w części, w zależności od odległości). Pierwsza rekrutacja trwa do 20.12.2022 r. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w załączonych dokumentach (w języku polskim i ukraińskim).  Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania ? prosimy dzwonić pod nr telefonu: 58 56 236 16.

 

Banery/Logo