Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • Konsultacje

  Informujemy, że opracowany został projekt Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Subkowy na 2021 rok.

   

  Projekt Programu przekazuje się do zaopiniowania, zgodnie z art. 11a ust.7 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (t.j.Dz.U. z 2020 r. poz. 638) organizacjom

  społecznym, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze gminy Subkowy.

   

  W związku z powyższym zachęcamy do zapoznania się w ww. dokumentem i przesłania swoich uwag do projektu Programu poprzez wypełnienie stosownego formularza opiniowania.

   

  Wypełniony i podpisany, przez upoważnionego przedstawiciela organizacji, o której mowa powyżej, formularz opiniowania prosimy kierować na adres:

   

  Urząd Gminy w Subkowach

  ul. Józefa Wybickiego 19 a

  83-120 Subkowy

   

  Termin składania uwag upływa z dniem 15 lutego 2021 r.

  Czytaj Więcej o: Konsultacje
 • Pierwsza metropolia w kraju ze standardem dla osób z niepełnosprawnościami

  Szkolenia dla przedstawicieli służby zdrowia, nauczycieli i urzędników, działania edukacyjne, zamówienia publiczne z klauzulami społecznymi, bezpłatne punkty porad prawnych, doradztwo zawodowe, metropolitalna baza danych obejmująca np. gabinety lekarskie ze specjalnym wyposażeniem i procedurami - to tylko niektóre z rozwiązań mających ułatwić życie osobom z niepełnosprawnością w metropolii. Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot, jako pierwsza metropolia w Polsce wprowadza zakrojone na szeroką skalę rozwiązania systemowe dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów ujęte w Standardzie Minimum na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i Otoczenia. Według danych GUS, w co czwartej rodzinie w woj. pomorskim żyje osoba z niepełnosprawnością.

  Czytaj Więcej o: Pierwsza metropolia w kraju ze standardem dla osób z niepełnosprawnościami

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-17 16:10:06przez:
Opublikowano:2020-09-17 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Subkowy - portal informacyjny subkowy.pl
Odwiedziny:5760

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo